Стартує Всеукраїнське змагання #SafetyChallenge

Школярі можуть виграти 50 000 гривень за знання безпеки дорожнього руху

Хештег-Марафону #SafetyChallenge #Love30 – це всеукраїнське змагання серед шкільних команд з безпеки дорожнього руху, яке відбуватиметься у IІІ етапи протягом місяця.

Хто організатор?

Громадська організація Traffic Challenge

Умови участі:

  • Команди-учасники марафону мають складатися з 8 людей.
  • Команди проводитимуть громадські акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вчителів та батьків.
  • Фото- та відеозвіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегами #SafetyChallenge та #Love30.

Хто може взяти участь у #SafetyChallenge?

У Хештег-Марафоні можуть брати участь команди з навчальних закладів, що знаходяться в Україні та виконуватимуть завдання на території України. Будь-який середньоосвітній навчальний заклад може зареєструвати команду. Детальніше про умови та вимоги до учасників можна дізнатися на сайті.

Ціль Хештег-Марафону: зниження смертності та травматизму дітей на дорогах України.

Завдання Хештег-Марафону: підняти рівень безпекової грамотності населення, заохочувати дітей та підлітків втручатися у питання власної безпеки, а також підтримувати використання в українських школах світловідбивних жилетів.  

Винагорода

Три команди-переможці отримають фінансування для своїх проєктів з поліпшення безпеки дорожнього руху у розмірі: 50 000, 20 000 та 10 000 гривень. Також за перемогу у спеціальних номінаціях учасники отримають цінні призи, а 100 шкіл — комплекти світловідбивних жилетів.

Приєднатися до групи Хештег-Марафону можна у Facebook або в Instagram.

Подати заявку: https://bit.ly/2NXhrV5

Детальніше: https://bit.ly/2OrcNPd

Напишіть відгук