Spring English Camp

Можна стати як учасником табору, так і волонтером!

Spring English Camp – це триденний інтенсив з вивчення та практики англійської з носіями мови, який допоможе подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити англійською. Уяви себе серед інших 500 учасників, які на три дні забувають українську або російську та спілкуються лише англійською, незважаючи на свій рівень знання мови. І це у поєднанні з цікавою навчальною програмою та неймовірним відпочинком. Ніякої теорії та правил, а лише «жива» розмовна мова!

Мета табору: навчити студентів комунікації один з одним та з представниками інших країн, подолати мовний бар’єр та вивчити «живу» англійську мову завдяки програмі сповненої практики, а не теорії. Завдяки академіям, культурним виступам та іграм молодь дізнається про культуру інших країн. Завдяки лекціям розвитку запрошених спікерів вони навчаться долати власні обмеження не тільки у вивченні англійської, але й у різних життєвих ситуаціях.

Чому потрібно взяти участь?

  • Практика англійської з носіями мови і розвиток мовленнєвих навичок.
  • Нові знайомства та долучення до волонтерського руху English Camp.
  • Ноу-хау методика, яка успішно працює вже більше 15 років.
  • Подолання мовного бар’єру та страху помилитися.
  • Новий досвід командної роботи та об’єднання навколо себе сильної команди.
  • Вивчення «живої» англійської мови, потрібної у повсякденному спілкуванні.

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/13rLfrLPmpEAec3P2JHd9MEbwZwnGKvUI2mzE1R5ARfE/viewform?edit_requested=true

Детальніше: http://worldcamp.com.ua/englishcamp.php

Напишіть відгук