diem-banner

Стажування для молодих лідерів у США

Учасники програми проведуть 1 місяць у США, протягом якого отримають цінний практичний досвід і дізнаються всі нюанси роботи законодавчих установ, органів, місцевих урядових установ, підприємств і некомерційних організацій.

Стажування для молодих лідерів у США призначається для спеціалістів, що працюють у законодавчій сфері (процеси й управління), в громадських організаціях, підприємництві та журналістиці. Стажування спрямоване на розширення професійних знань.

Учасники отримають можливість вивчити взаємовідносини між громадянським суспільством і урядом США, а також дізнатися більше про роботу відповідних установ і організацій. Програма сприяє встановленню взаємовідносин між американськими та іноземними учасниками, спрямованого на розвиток професійних зв’язків і міцних партнерських відносин у майбутньому.

В кінці програми учасники зберуться у Вашингтоні на конгресі.

Організатори покривають усі витрати, пов’язані з участю в програмі (авіа-переліт, віза, проживання, медичне страхування).

Учасниками програми можуть бути:

  • громадяни, які на даний момент проживають в одній з країн: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Брунею, Бірма, Камбоджа, Грузія, Індонезія, Лаос, Малайзія, Молдова, Росія, Філіппіни, Сінгапур, Таїланд, Туреччина, Україна, В’єтнам;
  • лідери віком від 25 до 35 років, які на даний момент працюють і мають не менше 2-х років досвіду роботи;
  • кандидати, які мають можливість впливати на своє суспільство, організацію або компанію;
  • кандидати, які володіють англійською мовою;
  • заявки можуть подавати: урядові службовці, підприємці, соціальні інноватори і соціальні підприємці та громадських організацій, працівники неурядових організацій та ВНЗ;
    учасникам необхідно бути професіоналами у своїй галузі: для громадян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Туреччини, України – це законодавча сфера; для громадян Білорусі і Росії – це сфера інновацій та підприємництва; для громадян Бруней, Бірми, Камбоджі, Індонезії, Лаосу, Малайзії, Філіппін, Сінгапуру, Таїланду і В’єтнаму – сфера розширення економічних можливостей.

Для участі в програмі необхідно заповнити заявку. У травні-червні організатори проведуть співбесіду з обраними кандидатами.

Детальніше: http://professionalfellows.americancouncils.org/

Напишіть відгук

Сполучені Штати Америки
Де це?

Де: США

Коли: 9 жовтня–17 листопада 2018 року

Дедлайн подачі: 30.03.2018