diem-banner

Стажування для журналістів у Німеччині

Взяти участь у програмі можуть журналісти віком від 23 до 35 років. Стипендія становить 3 900 €.

Програма графині Маріон Денхофф – це можливість для молодих журналістів протягом двох місяців працювати редактором-стажером у одному з німецьких ЗМІ.

Інтерну виплачується стипендія у розмірі 3 900 €.
Ця сума передбачає покриття витрат на переїзд, медичне страхування та проживання в Німеччині. Місце стажування визначає сама організація. Взяти участь у програмі можуть журналісти віком від 23 до 35 років. Учасники повинні вільно володіти німецькою мовою.

Щоб подати заявку, учаснику необхідно зібрати пакет документів: резюме, мотиваційний лист німецькою, рекомендацію головного редактора чи керівника відділу (фрілансери можуть надати характеристику від свого основного роботодавця), у якій повинно бути зазначено, що роботодавець не заперечує проти відсутності журналіста на час стажування, три раніше опубліковані тексти мовою оригіналу з логотипом видання та датою публікації (переклад німецькою мовою необов’язковий), підтвердження знання німецької мови (сертифікати, свідоцтва про проходження мовних курсів), вказівка переваги за місцем проходження стажування. Усі документи слід надіслати поштою.

Детальніше: http://www.ijp.org/stipendien/doenhoff/

Напишіть відгук