Стипендія Мережі Західних і Північних територій

Стипендія призначена для іноземних дослідників, які займаються вивченням історії та сучасності територій, включених до складу Польщі в 1945 році.

Директор центру «Пам’ять і майбутнє» оголошує конкурс на отримання стипендії Мережі Західних і Північних Територій для іноземних дослідників.

Перебування стипендіата в одному з міст Мережі Західних і Північних Територій дозволить отримати доступ до матеріалів, що зберігаються в архівах Ополя, Ольштина, Щеціна, Вроцлава і Познані, а також ознайомитися зі станом досліджень даної проблематики в Польщі.

В рамках стипендії передбачена можливість презентації результатів власних досліджень і проведення наукової дискусії.

На отриманні стипендії можуть претендувати фізичні особи, які:

  • не мати польського громадянства,
  • у віці до 35 років,
  • мають академічну ступінь в галузі гуманітарних або соціальних наук,
  • проводять наукові дослідження за кордоном, пов’язані з проблематикою історії та сучасності Західних і Північних Територій,
  • знають польську мову на комунікативному рівні і вільно говорять англійською або німецькою мовами.

Стипендія надається на термін від 1 до 3 місяців. Під час перебування в одному з польських дослідницьких центрів, зазначеному в Положенні про дослідницькі стипендії Мережі Західних і Північних Територій, стипендіат отримує щомісячну стипендію в розмірі 5400 злотих нетто.

Для участі в конкурсі, кандидат повинен до 29.01.2019 року, відправити на адресу електронної пошти: scholar@szzip.pl заповнену заявку на отримання стипендії разом із комплектом документів, перелічених в § 6 Положення про дослідницької стипендії Мережі Західних і Північних Територій.

Результати набору будуть опубліковані на веб-сайті Мережі Західних і Північних Територій. Лауреати стипендії також отримають відповідне повідомлення електронною поштою.

Детальніше: www.szzip.pl

Напишіть відгук

Де: Польща

Дедлайн подачі: 29.01.2019

Вартість: безкоштовно