Strategic Management in Silicon Valley

Випускники курсу отримають глибинні знання у галузі мистецтва або науки стратегічного управління.

Мета курсу: створення бізнес-стратегії є основною функцією управління. Бізнес-стратегія – це довгостроковий план дій, спрямований на досягнення певної мети чи цілі. Вона відрізняється від бачення, місії, цілей, пріоритетів та планів, а також є результатом вибору, який роблять керівники, стосовно того, звідки грати і як перемогти, щоб максимізувати довгострокове значення.

Стратегічний менеджмент – це системний процес передбачення бажаного майбутнього та перетворення цього бачення на широко визначені цілі та завдання та послідовність кроків до їх досягнення. Менеджери, як стратегічні лідери, повинні виконувати дві суперечливі цілі: максимізувати прибутки своєї компанії та вести себе етично. Цей курс також стосується організаційного бачення, місії та цілей.

Опис структури курсу:

  1. Після початку курсу, Ви отримаєте всі неoбхідні матеріали та презентації від Вашого інструктора.
  2. У випадку будь-яких питань, Ви зможете звернутися до Вашого інструктора в будь-який зручний для Вас час.
  3. Закінчивши вивчення матеріалів, Вам необхідно буде пройти Фінальний тест у вигляді множинного вибору.
  4. Після проходження Фінального тесту, Ви маєте написати Індивідуальну підсумкову роботу.
  5. Після успішного проходження курсу та фінальних тестів, Ви отримаєте подвійний диплом від IIR Business School і California School of Business.

Методика навчання:

Самостійне, дистанційне навчання управлінню:

У Вас є можливість і виклик встановити власну швидкість навчання. Очевидна перевага полягає в тому, що Ви не є залежним від будь-якого чужого розкладу, окрім власного. Ми допоможемо вам зберегти ваш прогрес, однак відповідальність залишається за Вами. Встановіть самостійно графік навчання і дотримуйся цього. Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з інструктором.

Індивідуальна підсумкова робота курсу:

Ваша Індивідуальна підсумкова робота має бути структурована у відповідності з інструкціями. Вона має бути написана на основі певної організації чи стартапу. Обсяг роботи – 15+ сторінок, з подвійним інтервалом між строками шрифтом «Times New Roman». Тема підсумкової роботи має заздалегідь бути погоджена з Вашим інструктором.

Бажані результати навчання:

Випускники цього курсу отримають глибинні знання у галузі мистецтва або науки стратегічного управління. Студенти ознайомляться з історією розвитку бізнес-стратегії, стратегічного управління, процесу стратегічного управління, а також оцінкою організаційної діяльності.

 

Подати заявку: http://iirbs.com/en/product/onlayn-kurs-biznes-strategiya-dlya-ceo/

Напишіть відгук

вулиця Мельникова 36/1
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, IIR Business School

Коли: 12 квітня-12 червня 2018 року

Дедлайн подачі: 12.04.2018

Вартість: $499

Організатор:
California School of Business
IIR Business School