СУК: Somebody to care

Традиція теплих зимових зустрічей продовжується: кінематографісти громадського об’єднання СУК (Сучасне Українське Кіно) знову завітають до Кіноклубу Могилянки.

Щорічно суківці підкорюють вершини українських і світових кінофестивалів. Фестивальні новинки 2017-2018 рр. автори і презентують в рамках кіновечора:

«Гойдалки». В. Сочивець. Україна. 2018. 25 хв.
У новорічну ніч сталося нещастя: дівчина потрапила до реанімації, а її друг перестав розмовляти після шокового стану. Батьки намагаються вирішити проблему, але спочатку кожному треба розібратися з собою і зрозуміти цінність життя крізь призму сучасних технологій.

«Післясмак». Ю. Катинський. Україна. 2017. 20 хв.
Троє друзів заради пригоди сідають в машину до п’яного незнайомця. По приїзду до нього в гості смак веселощів змінюється кардинально.

«Київська історія». М. Маслобойщиков. Україна. 2017. 24 хв.
Велокур’єр Тьома, живе колом своїх інтересів, і йому байдужий світ довкола. Вночі велосипед хлопця викрадає 15-річний біженець зі Сходу. Щоб повернути втрачене, їм доведеться шукати спільну мову.

Від народження ідеї до особливостей зйомки матимемо змогу поцікавитись у самих авторів у п’ятницю, 14 грудня у стінах Кіноклубу Могилянки.

Напишіть відгук

Де: Київ, Кіноклуб Могилянки, вул. Набережно-Хрещатицька, 27

Коли: 14 грудня о 19:00

Організатор:
Кіноклуб Могилянки
СУК