Тиждень Програми імені Фулбрайта в НАУ

Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні для науковців, викладачів – кандидатів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів Презентація програм Fulbright Scholar Program та Fulbright Research and Development Program.

Для кого: стипендії для дослідників та викладачів для проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США.

На зустрічі з координатором Програми Веронікою Алексанич зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у щорічних конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

30.01 (вівторок)

Алана Яскір – Empowering Women through Technology (англійською)

Алана Яскір – стипендіатка U.S. Student Program 2017/18, розповість про можливості у сфері ІТ-підприємництва для молодих жінок. Алана – одна з 16 американських молодих дослідників, які допомагають у викладанні англійської мови або проводять дослідження в Україні у 2017/18 рр.. Алана отримала ступінь бакалавра комп’ютерних наук і нейронаук Принстонського університету, США (Princeton University, Princeton, NJ; B.A. in Computer Science, Neuroscience). Проводить дослідження та допомагає у викладанні англійської мови у Національному університеті водного господарства та природокористування, м Рівне.

31.01 (середа)

Софія Фаріон – Social Media and the Conditions for Effective Civic Mobilization (англійською)

Софія Фаріон – стипендіатка U.S. Student Program 2017/18, розповість про соціальні медіа як елемент ефективної комунікації та форми діалогу у громадянському суспільстві. Софія закінчила бакалаврську програму одного з найстаріших навчальних закладів США – державного дослідницького університету The College of William & Mary (Williamsburg, VA, USA) і отримала ступінь з англійської мови та державної політики (B.A. in English and Government). Як фулбрайтівська стипендіатка, Софія працює над дослідницьким проектом та допомагає у викладанні англійської мови у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника у Івано-Франківську.

1.02 (четвер)

Семінар з академічного письма

Практичний семінар з академічного письма проводитиме Софія Фаріон, стипендіатка програми Fulbright English Teaching Assistant Program/U.S. Fulbright Student Program 2017-18. Софія розкаже про загальні правила академічного письма, а також про написання есе Personal Statement для вступу в університети США.

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZjl9I9whTApZeSOkLiHqH2wr4h7cxbZhjt7hz05jH2DY5pg/viewform

Напишіть відгук

вулиця Гарматна 53
Київ 02000 місто Київ UA
Get directions

Де: Київ, НАУ

Коли: 29 січня–1 лютого 2018 року

Дедлайн подачі: 01.02.2018

Вартість: безкоштовно