diem-banner

Одинадцятий Fresh Meetup для дизайнерів від Wix

Це місце, де збираються талановиті й креативні дизайнери з усіх сфер дизайну, щоб обмінятися яскравими ідеями, досвідом роботи й натхненням для розвитку професійної та інноваційної дизайнерської спільноти.

Спікери:

Хагіт Кауфман – керівник відділу дизайну і брендингу

Мабуть, ви знаєте цитату Пітера Друкера «Найкращий спосіб передбачити майбутнє – винайти його». У своїй доповіді «Trend thinking/reflection on design» Хагіт розповість про те, як компанії, що прогнозують тенденції, постійно шукають нові методи передбачення майбутнього – і це реальна практика мислення трендами, яка дає змогу створювати майбутнє, засноване на дизайні.

Інбал Тал – керівник проектної групи ADI Wix

Інбал говоритиме про те, як Wix ADI був створений та чому, про дизайн, UX та випробування, з якими зіштовхнулася команда в роботі над продуктом, і як їй вдалося їх подолати.

Володимир Смирнов – партнер і директор із дизайну в Spiilka Design Büro

Володимир розповість про нейрофізіологію інтерфейсів і про те, чому розуміння механізмів роботи людського мозку має вирішальне значення для розробки користувацького інтерфейсу та процесу проектування.

Афтепаті

Після офіційної частини учасників мітапа чекає афтепаті в найкращих традиціях Fresh – із частуванням та напоями, новими знайомствами й ефективним нетворкінгом.

Де і коли

Fresh Meetup vol. 11 відбудеться в середу, 18 липня о 18:00 в офісі Wix Kyiv.

Умови участі

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

 

Подати заявку: https://www.freshmeetup.com/events/fresh-kyiv/form

Детальніше: https://www.freshmeetup.com/events/fresh-kyiv/form

Напишіть відгук

вулиця Паньківська 14А
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Wix Kyiv Office

Коли: 18 липня о 18:00

Дедлайн подачі: 18.07.2018

Вартість: безкоштовно