Україна без сміття

Можливість віддати зношений одяг на переробку!

«Україна без сміття» з 23 липня приймає текстильні відходи на станції NoWaste Recycling. Одяг можна надсилати будь-яким поштовим оператором, замовивши відповідну опцію на сайті.

Одяг відправлятимуть на високотемпературне спалювання – технологію, яка наразі є однією з найефективніших.

Опція «Безнадійний Одяг» – доповнення послуги «Пластик Поштою», що допомагає сортувати українцям з різних куточків країни, які ще не мають доступу до сучасних громадських станцій сортування.

Всі охочі разом із пластиковою вторсировиною відтепер можуть надсилати на переробку і зношений одяг і взуття.

Для цього потрібно заповнити форму заявки й оплатити послугу.

Головне правило: всі речі обов’язково мають бути чистими й сухими, інакше їх повернуть відправнику. Великі металеві деталі треба відокремлювати, а дрібний металевий декор можна залишати (наприклад, замки, ґудзики тощо). З іграшок треба обов’язково відділити всі металеві частини та батарейки.

Вартість послуги –  250 грн за 1 пакет 120 л (або коробку до 30 кг).

УБС закликає надсилати тільки той одяг і взуття, які вже ніхто не зможе носити. Старі або вже непотрібні речі в хорошому стані краще передати тим, хто їх потребує. Віддати їх можна в соціальні та благодійні організації у місті або селі.

Якщо ваші текстильні відходи зроблені з натуральних тканин і придатні до апсайклінгу – краще скористатися ним. Із такого текстилю можна виготовляти килимочки, підстилки для тварин, в’язані губки для миття посуду тощо.

Детальніше: https://bit.ly/2OMVpRs

Напишіть відгук