diem-banner

Ukrainian Film School шукає абітурієнтів

Можливість отримати грант на навчання на річних програмах

Перша  кіношкола в Україні Ukrainian Film School продовжує пошук абітурієнтів, аби надати їм грант на навчання на річних програмах: «акторський курс», «сценарний курс», «операторський курс», «режисерський курс», «продюсерський курс».  

Про школу

Кіношкола Ukrainian Film School заснована на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA, випустила понад 600 студентів, зняла 207 короткометражних фільмів, створила 244 сценаріїв і презентувала 120 акторських кінопоказів.  У базі UFS  – ультрасучасне освітлювальне, звукове та відеообладнання, знімальні павільйони, виробничі платформи Postproduction HUB і Dolby Premier Studio, кінотеатр, а також склади реквізитів і костюмів. 

Зі студентами працюють педагоги-практики – профі сучасного кінематографа. Крім того, для студентів також відкриті двері знімальних майданчиків і кастингів кіно- / телепроектів студії як під час навчання, так і після випуску. 

Вартість: кіношкола покриває повну вартість навчання на будь-якому річному курсі UFS.

Взяти участь в боротьбі за грант можуть повнолітні особистості, які готові проявити свій талант, мріють знімати кіно, писати сценарії та грати головні ролі у фільмах та серіалах. 

Участь у конкурсі безкоштовна і складається з 4 етапів, перший з них – реєстрація, яку потрібно пройти до 19 серпня включно.

Другий етап – креативне завдання в довільній формі на тему «Чому саме я маю отримати грант на навчання?».  

Результати перших двох етапів конкурсу кіношколи будуть оголошені 21 серпня.

 

Подати заявку: https://filmschool.com.ua/grant

Детальніше: https://filmschool.com.ua/

Напишіть відгук