«Україноміка»: зроби свій внесок у розвиток економічної дискусії

Спільний просвітницький проект німецького аналітичного центру Polis180 та VoxUkraine. Стаді-тур в Німеччину та створення відео-роликів щодо різних поглядів на вирішення українських проблем.

Цієї осені німецький аналітичний центр Polis180 спільно з VoxUkraine оголошують просвітницький проект «Україноміка».  

Ідея проекту – розтлумачити різні економічні погляди та концепції та залучити до їх обговорення представників науки й громадянського суспільства, а також населення.

В рамках проекту ми прагнемо з різних точок зору поглянути на ключові проблеми економіки України, аргументовано розглянути всі «за» та «проти» конкретних рішень. А також залучити громадян до формування та висловлення своєї позиції стосовно тих чи інших пропозицій.

Як це відбуватиметься?

Організатори апрошують молодих економістів, соціологів, юристів, експертів, громадських активістів взяти участь в освітньому турі в Німеччину. В програмі – зустрічі з представниками різноманітних організацій, дотичних до економічної сфери – аналітичних центрів, урядових установ, академічних інституцій. Здобутий досвід та знання учасники конвертують в створення коротких відео-роликів, які б розкривали різні концепції та погляди на важливі та контроверсійні економічні питання.

Хто може подаватися?

Студенти, науковці, економісти, соціологи, юристи, експерти, громадські активісти у віці від 20 до 35 років, які прагнуть дослідити німецький досвід трансформаційних процесів, та спрямувати його на розвиток економічної дискусії в Україні.

Як взяти участь?

Заповнити онлайн-анкету за посиланням.

Кінцевий термін подання заявок на участь: 12 жовтня 2018

Співбесіди з відібраними кандидатами відбудуть 18 жовтня.

Коли і де?

7-11 листопада 2018, Берлін, Німеччина

грудень, 2018, Київ, Україна

Робоча мова: Англійська

Організатори покривають витрати на участь у програмі.

Подати заявку: http://goo.gl/forms/8EfCV5IwAT9yQYal2

Детальніше: https://voxukraine.org/uk/ukrayinomika-zrobi-svij-vnesok-u-rozvitok-ekonomichnoyi-diskusiyi/

Напишіть відгук

Де: Берлін/Київ

Коли: 7-11 листопада, грудень 2018

Дедлайн подачі: 12.10.2018