Зелена академія

Запрошує Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Вболіваєте за гендерну рівність, соціальну справедливість, участь у прийнятті рішень, екологічність та сталий розвиток?

Запрошуємо до участі в першій українській «Зеленій академії» – літній школі про принципи зеленої демократії та їхній потенціал для України. Школа відбудеться 13-19 серпня 2018 року в Карпатах.

Що:

«Зелена академія ’18» – це 7-денний тренінг про зелену демократію. Зелена демократія – суспільство, що підтримує принципи гендерної рівності, демократії участі, екологічності та соціальної справедливості.

На школі учасники будуть обговорювати наступні питання:
1. чому важливо одночасно прагнути екологічності, гендерної рівності та демократії участі, та як цього досягнути;
2. як зробити свої проекти дружніми до довкілля та відповідально використовувати ресурси;
3. як переконливо працювати із владою та партнерами, разом досягаючи сталих змін;
4. як забезпечити дієву рівність прав та взаємну повагу у команді та/чи громаді; та
5. як знаходити порозуміння в обговоренні складних суспільних і політичних тем.

Для кого:

Запрошуються агенти та агентки суспільних змін з усієї України, яким цікаво більше дізнатися про зелені принципи та застосовувати їх у своєму професійному житті.

Організатори чекають на активістів/-ок, дослідників/-ць, журналістів/-ок, політиків/-инь, державних службовців/-иць, студентів/-ок та інших небайдужих.

Відбір учасників/-ць до «Зеленої академії» не залежатиме від віку*, гендеру, етнічності та інших особливостей, а також попереднього досвіду співпраці із Фондом. Ми схвально ставимось до громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

[* – Учасником/-цею академії може бути повнолітня особа, віком від 18 років. Верхньої вікової межі для участі у літній школі немає.]

Важливе:

Подати заявку на участі у школі можна до 15 червня 2018 року, 23:59. Участь у «Зеленій академії» є безкоштовною. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі. Всього буде відібрано 25 учасників/-ць. Результати відбору будуть відомі на початку липня 2018 року.

Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання. У разі виникнення запитань чи коментарів, пишіть на: zacademy.hbf@gmail.com.

Подати заявку: https://bit.ly/zacademy18

Напишіть відгук

Де: Карпати, Україна

Коли: 13-19 серпня 2018 року

Дедлайн подачі: 15.06.2018

Вартість: безкоштовно