VI Арбітражна школа

Цього року більше десяти провідних експертів з арбітражу зі Швейцарії, Великої Британії, Австрії, Литви, Білорусі, Франції та України поділяться знаннями та досвідом зі студентами та молодими юристами.

Ukrainian Arbitration Association та Ліга студентів АПУ раді анонсувати VI Арбітражну школу!

Цього року більше десяти провідних експертів з арбітражу зі Швейцарії, Великої Британії, Австрії, Литви, Білорусі, Франції та України поділяться знаннями та досвідом зі студентами та молодими юристами на VI Арбітражній школі, яка відбудеться у 28 квітня – 2 травня Києві.

Протягом п’яти днів учасники школи дізнаються про арбітражну угоду та початок процесу, докази, забезпечувальні заходи, слухання, арбітражні рішення, арбітраж в різних індустріях, арбітражні інституції та їхні регламенти, кар’єрні перспективи в міжнародному арбітражі. Школа пропонує інтерактивний формат: динамічні лекції, практичні заняття та mock cases.

VI Арбітражна школа – це 45 годин корисних юридичних знань та професійного нетворкінгу, які стануть вашим плацдармом для успішної кар’єри в арбітражі.

Робоча мова: англійська.

Учасники: 30 українських та іноземних студентів старших курсів (4 курс, магістерські програми), аспіранти, викладачі, молоді практикуючі юристи.

Напишіть відгук