diem-banner

Від ідеї до проекту: короткий курс дизайн-мислення

Мінімум води, максимум 2-годинної практики.

Дизайн-мислення – популярна практика серед тих, хто постійно працює із проектами. Сама назва, скоріше, асоціюється із професією дизайнерів або інших креативників. Але прибічники дизайн-мислення вірять, що застосовувати інструменти методу можна абсолютно кожному і будь-де: для вирішення завдань бізнесу, під час навчання, навіть при вихованні дітей та плануванні поїздки на Кіпр.

Дизайн-мислення – це спосіб вирішення завдань, орієнтованих в першу чергу на інтереси користувача. Саме він допоможе вам перетворити ідею на проект, що успішно працюватиме.

Базується він на формулі «користь для людини + можливості технологій + врахування інтересів бізнесу». Проте, аби грамотно цим користуватись у проекті, потрібно знати низку тонкощів. Їх ми і розберемо на майстер-класі із дизайн-мислення.

Ділиться практичним досвідом Інна Білоус – співзасновниця благодійного фонду Манифест Мира, авторка проекту Museum for Change. Інна започаткувала проект Design for Change Ukraine, що навчав дітей з Одеської області створювати соціальні ініціативи за технікою дизайн-мислення.

Подати заявку: http://bit.ly/2N58MK6

Напишіть відгук

Одеса 65000 Одеська область Україна
Де це?

Де: Одеса, Україна

Коли: 28 липня о 13:00

Вартість: 200 грн.

Організатор:
Ukrainian Volunteer Service