Відкрита лекція судді Дебри Л. Стівенс

Разом з програмою USAID «Нове правосуддя» Школа права УКУ продовжує знайомити тебе із судовою практикою Сполучених Штатів!

1 грудня до Києва завітає суддя Дебра Л. Стівенс із відкритою лекцією: «Справедливі та відкриті суди: уроки США щодо сучасних загроз суддівській незалежності та підзвітності у добу поляризованої політики».

Суддя Дебра Л. Стівенс працює у Верховному суді штату Вашингтон з січня 2008 року. Раніше вона працювала у третій палаті апеляційного суду. Перед тим, як стати суддею, суддя Стівенс була координатором програми amicus curiae та ад’юнкт-професором юридичного факультету університету Гонзага, викладала конституційне право штатів та федерації, публічну власність та апеляційне провадження. Зараз суддя Стівенс працює у комітетах щодо освіти в апеляційних судах, судового бюджету, персоналу та комітеті стратегічного планування. Вона також є головою штабу Вашингтонського Ресурсного центру розширеного науково-технологічного судочинства, програми, спрямованої на конгрес, для посилення спроможності судів розглянути наукові та технічні проблеми, співголова Національної консультативної ради Національного інституту науки про суд, організації-правонаступника Ресурсного центру, і працює у Вашингтонській державній комісії з питань національних меншин та юстиції.

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячена актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.

Організатори забезпечують синхронний переклад, а також трансляцію на Фейсбук-сторінці.

Подати заявку: http://bit.ly/RoLLS1112

Напишіть відгук

Де: Київ, Великий конференц-зал НАН України, вул. Володимирська, 55

Коли: 11 грудня о 18:30

Вартість: безкоштовно

Організатор:
USAID
Школа права УКУ