Відкрито набір на отримання грантів від Rotary Peace

Організація відбирає 100 кандидатів з різних країн світу

Завдяки програмі володарі гранту стануть справжніми лідерами і професіоналами в галузі вирішення конфліктів і встановлення миру. Після закінчення навчання багато хто продовжує свою кар’єру в НУО, національному уряді, правоохоронних органах, міжнародних організаціях (ООН або Світовому банку).

Rotary Peace пропонує 50 грантів на навчання на програмі професійного розвитку (Professional Development Certificate Program) і 50 грантів на навчання на магістратурі (Masters Degree Program). 

Навчатися можна в одному з центрів, які знаходяться в США, Японії, Великобританії, Австралії, Швеції, Таїланді.

Вимоги:

  • Проявляти інтерес до міжнародного взаєморозуміння і миру та демонструвати це через професійні, академічні або особисті досягнення або через громадську діяльність.
  • Мати лідерські навички.
  • Відмінно володіти англійською мовою, бажано знати ще одну іноземну. 
  • Кандидати, що вступають на програму професійного розвитку (Professional Development Certificate Program) повинні мати 5 років досвіду роботи чи волонтерської діяльності, який відповідає програмі навчання та та мати високі академічні показники.
  • Кандидати, що хочуть навчатися на магістратурі (Masters Degree Program) повинні мати мінімум 3 роки досвіду роботи чи волонтерської діяльності, який відповідає програмі навчання та ступінь бакалавра.

Грант оплачує вартість навчання і всі обов’язкові збори, проживання, харчування, проїзд в обидві сторони, стажування та тренінги.

 

Подати заявку: https://my.rotary.org/en/peace-fellowship-application

Детальніше: https://www.rotary.org/en/our-programs/peace-fellowships

Напишіть відгук