«Вікі любить музику» – конкурс статей в українській Вікіпедії

Протягом місяця учасники мають створювати або покращувати статті про музику у вільній онлайн-енциклопедії. Переможцями стануть два конкурсанти, які наберуть найбільшу кількість балів.

Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику.  Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 000 статей про музику, що становить менш як 4% всіє кількості статей. Якщо порівняти з нашими сусідами, польською Вікіпедією, це більші ніж вдвічі менше (приблизно 70 000, понад 5% всіх статей в польській вікі).

У конкурсі може взяти участь кожен охочий. Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися в українській Вікіпедії, ознайомитись з умовами конкурсу та вимогами до статей у Вікіпедії. Також для учасників конкурсу поданий перелік статей, які можна створювати для конкурсу, хоча можна також пропонувати свої теми. Статті можуть стосуватись музики у всіх аспектах цього поняття, але вони мають ґрунтуватися на авторитетних джерелах, не містити плагіату та дотримуватись нейтральної точки зору – такими є загальні вимоги Вікіпедії.

Конкурсний період починається 1 червня і буде тривати рівно місяць – до 30 червня включно. Переможці конкурсу визначаються за сукупним обсягом та якістю статей, яке оцінюватиме журі – вікіпедисти та музикознавці.

Детальніше: http://wmusic.org.ua/

Напишіть відгук

Де: Онлайн

Коли: 1-30 червня 2018

Дедлайн подачі: 30.06.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
ГО «Вікімедіа Україна»