Виставка Вищої Освіти в США від EducationUSA

Вперше в Одесі 8 листопада та всьоме у Києві 10 листопада!

Запрошуємо на Виставку Вищої Освіти в США від EducationUSA.

Виставка вищої освіти в США – це найбільший захід за участі американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні.

Ви зможете поспілкуватися з представниками 12 закладів вищої освіти Сполучених Штатів, а також дізнатись про різні можливості академічної мобільності від Державного Департаменту США.

Якщо вас цікавлять пропозиції грантів та стипендій або ви бажаєте дізнатись більше про процес та умови вступу до американських навчальних закладів – Виставка Вищої Освіти у США вже чекає на вас!

Цього року Виставка вперше проводиться в Одесі, 8 листопада (готель Брістоль, вул. Пушкінська, 15) та вже сьомий рік у Києві, 10 листопада (готель Парк Інн, вул. Велика Васильківська, 55)

Вхід вільний за умов реєстрації.

Реєстрація: https://www.surveymonkey.com/r/QJ5ZWDH

EducationUSA є мережею Державного департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більш як 170 країнах. Мережа надає точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Всі послуги безкоштовні.

Детальніше: http://fair.edusa.org.ua

Напишіть відгук

Де: Одеса, Київ

Коли: 8/10 листопада

Вартість: безкоштовно

Організатор:
EducationUSA