diem-banner

Волонтерство на X-Mind Lviv Conference

Візьми участь в організації найцікавішої події Львову.

X-Mind Lviv Conference розповість про сучасні технології, які відіграють визначальну роль для суспільства майбутнього. Організатори пропонують не тільки знання та інформацію, але й можливість обговорити вплив технологій на людство – позитивний та негативний.

Учасники хакатону дізнаються:

Що таке квантовий комп’ютер та машинне навчання? Чи є межа між людиною й технологією та де її шукати? Що ж таке криптовалюта та як вона впливає на економіку? Як боти змінюють світ через новини? Супертехнології, супервлада, суперілюзії: чи справді сучасні технології настільки сильно впливають на нас? Обов’язково дізнаєтесь, що таке трансгуманізм та яким буде виглядати наше майбутнє.

Однак організаторам також потрібна допомога, тому, якщо ти хочеш отримати досвід організації та підготовки масштабного заходу, завести нові, цікаві знайомства та просто корисно провести час – реєструйся для участі заповнивши нашу анкету волонтера, ми зв’яжемося з тобою.

Не зволікай, стань частиною чогось більшого!

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/1is8KpfXXi9H6q7NdmJQlLb0RP8bVE2u8GWpohRd6fN0/viewform?edit_requested=true

Детальніше: http://xmindlviv.com/

Напишіть відгук

Де: Львів, Україна

Коли: 24 березня об 11:00

Дедлайн подачі: 14.02.2018

Організатор:
X-Mind Lviv