diem-banner

Всеукраїнська олімпіада за напрямом «Право»

До участі запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2018/2019 навчальному році.

Мета Олімпіади: виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання й активізація їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також надання їм допомоги у виборі професії.

Особливість Олімпіади – усі учасники, які показали кращі результати, отримають цінні призи, грошові винагороди (1000 грн., 500 грн.) та сертифікати, що забезпечують суттєві знижки на навчання у вузі – від 30 до 100 % (1 місце – сертифікат на безкоштовне навчання).

Усі учасники Олімпіади, їх керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуються грамотами та подяками від організаторів та співорганізаторів Олімпіади.

Щоб стати учасником Олімпіади необхідно подати заявку встановленого зразка до 10 листопада 2018 року на адресу: ivanna.babetska@iful.edu.ua або sofiia.kuz@iful.edu.ua з поміткою «На Олімпіаду».

Правила проведення Олімпіади: Олімпіада відбудеться у два очні тури – І тур та ІІ тур.

Змагання у кожному турі проводяться у формі тестування.

Участь у другому турі беруть ті, хто показав кращі результати (набрав не менше 70 балів) за підсумками першого туру.

Завдання складені українською мовою у формі тестів (50 питань) та виконуються кожним учасником Олімпіади самостійно протягом однієї години в комп’ютерному класі.

Кожний тур передбачає виконання учасниками тестових завдань на знання Конституції України та «Хартії прав людини»: Загальної Декларації Прав Людини, Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права.

Участь у Олімпіаді є безкоштовною!

Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують самі учасники. Учасники Олімпіади повинні мати паспорт або документ для підтвердження їх особи.

Детальніше: https://iful.edu.ua/vseukrayinska-olimpiada-za-napryamom-pravo/

Напишіть відгук

Де: Івано-Франківськ, ПВНЗ Університет Короля Данила

Коли: 30 листопада

Дедлайн подачі: 10.11.2018

Вартість: безкоштовно