Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує школярів до участі

Мета – сформувати звичку користуватись багаторазовими торбинками в побуті.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнів шкіл та позашкільних навчальних закладів з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок (принтер для сублімаційного друку) отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків. До участі в проєкті запрошуються активні громадяни з усіх областей України. 

Які умови участі? 

  • пошити мішечки, зробити фото або відео створеного мішечка;
  • опублікувати в соціальних мережах з хештегами #ПакетНеПотрібен #мішечокSRW #schoolrecyclingworld #мішечок
  • відмітити сторінки проєкту в Інстаграм та Фейсбук. Такі роботи будуть  автоматично брати участь в індивідуальних розіграшах подарунків. 

Приймання колективних конкурсних заявок від шкіл та позашкільних навчальних закладів, активності в соціальних мережах триватимуть включно до 7 травня 2021 року

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням.

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World». Конкурс відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та за підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна. 

Переможців оголосять 12 травня 2021 року в новинах на сайті Schoolrecyclingworld

Минулого року учасники проєкту разом пошили 18 441 мішечків, якими й дотепер користуються в повсякденному житті.

Долучайтеся до проєкту, діліться результатами зі своїми друзями в соціальних мережах. Дійте публічно – живіть екологічно!

 

Подати заявку: https://forms.gle/CRGAHxVQpSfqfQU47

Детальніше: http://surl.li/phtf

Напишіть відгук