Кейс-чемпіонат «Media Challenge»

Вирішуй реальні кейси в сфері реклами та медіа від «Toyota» та виграй унікальний брендовий приз!

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine разом з компанією Toyota запрошують всіх студентів та випускників університетів взяти участь у освітньому проекті в сфері реклами та медіа – «Media Challenge»!

«Media Challenge» –  це кейс-чемпіонат, в рамках якого у кожного буде можливість вирішити реальний кейс «Toyota Hybrid».

Для участі у кейс-чемпіонаті потрібно:

  • Зареєструватися самостійно або зареєструвати команду до 4-х учасників через онлайн-платформу за посиланням
  • Почати роботу над вирішенням реального кейсу «Toyota Hybrid», за підтримки бренду «Toyota». Перед вирішенням попередньо кожному потрібно ознайомитися і інформацією про ринок автоіндустрії та гібридних авто «Toyota».
  • 27 березня прийти на менторську зустріч з експертами рекламного ринку, де у всіх буде можливість детальніше ознайомитися із кейсом, а також поставити запитання щодо проекту.
  • До 12 квітня включно надіслати вирішення кейсу у вигляді презентації через свій обліковий запис на онлайн-платформі cases.org.

Всі кейси будуть оцінені і відібрані експертами компанії Dentsu Aegis Network Ukraine та представниками компанії «Toyota».

24 квітня трійка фіналістів зможуть особисто представити і захистити свій кейс перед журі проекту. Серед учасників-фіналістів буде обраний переможець кейс-чемпіонату Media Challenge!

Всі фіналісти будуть відзначені корисними подарунками, а найкраща команда отримає спеціальний приз від самого бренду Toyota! Також у всіх буде можливість стати частиною комунікаційної групи №1 в Україні – Dentsu Aegis Network Ukraine.

Подати заявку: http://bit.ly/2JuuDxw

Напишіть відгук

Де: Київ, вул. Сім'ї Прахових 58/10

Коли: 24 квітня

Дедлайн подачі: 12.04.2019

Вартість: безкоштовно