Алгоритми проти вільного вибору

Дискусія про те, наскільки homo sapiens знаходяться під впливом алгоритмів!

Ти дізнаєшся:

  • Чи можуть алгоритми, які визначають вигляд стрічки новин у соцмережах, рекомендації відео, результати пошуку формувати наші політичні погляди?
    Якщо так, чи можуть корпорації та політичні гравці використовувати це для формування необхідної суспільної думки?
  • Чи можна уникнути такого впливу? І чи може такий вплив служити розвитку демократії? Які ризики усе це несе?
  • Чи потрібно видалятися з соцмереж, щоб уникнути небажаного впливу?

Спікери/ки:

  • Ольга Айвазовська – експертка з виборчого законодавства та політичних процесів, Голова Правління Громадянської мережі ОПОРА. З 2001 року займається спостереженням виборчого процесу в Україні.
  • Андрій Бродецький – журналіст, фахівець із цифрових медій. Автор телеграм-каналу «Технології, медіа і суспільство». Експериментував з різним контентом – від політичних мемів до таргетованої реклами.
  • Надія Романенко – соціологиня, аналіткиня проекту Texty.org.ua. Розробила нейромережу, що виявляє маніпулятивні новини в інтернеті. Прочитала тисячі текстів російської пропаганди і розповість, як це на неї вплинуло.
  • Гончаров Сергій – науковець, співзасновник та координатор проекту «Дні науки». Працює в Iнституті фізіології ім. О.О. Богомольця. Як людина, що розуміється на тому, як працює людський організм, розповість, наскільки люди піддаються впливу і чи справа лише у соцмережах.

Модеруватиме Павло Бондаренко – проектний менеджер, громадський активіст. Працював у Міністерстві охорони здоров’я України. Спізасновник спільноти українських подкастів «Радіо Поділ» про технології, громадянське суспільство, соціальну політику.

Подати заявку: http://bit.ly/2R7O5T3

Детальніше: http://bit.ly/2DY3wW2

Напишіть відгук

Де: Київ, вул. Бориса Грінченка, 9

Коли: 19 грудня

Дедлайн подачі: 18.12.2019

Вартість: безкоштовно