diem-banner

World’s Largest Lesson від AIESEC

Разом навчаємо, разом долаємо бідність, нерівність та байдужість на World’s Largest Lesson від AIESEC!
World’s Largest Lesson – захоплююча ініціатива від міжнародної молодіжної організації AIESEC, яка познайомить більш ніж 4000 учасників із Цілями сталого розвитку та надихне молодь на активну участь у їх досягненні.
Головна мета: надати молоді власну платформу для порятунку дитячих життів, боротьби за їх права та реалізації їх потенціалу, розповісти якомога більшій кількості людей про 17 Цілей ООН.
Хто такий амбасадор World’s Largest Lesson?
Амбасадор проекту – активна, відповідальна людина 18-30 років, що має бажання змінювати світ на краще та розповісти зростаючому поколінню про Цілі сталого розвитку ООН.
Що потрібно робити?
Амбасадори проекту відвідають навчальну тренінг-сесію, де дізнаються про історію ініціативи та Глобальних Цілей, навчаться самостійно проводити урок про Цілі, використовуючи надані матеріали, здобудуть практичні навички по ораторській майстерності та викладанню дітям шкільного віку.
21 квітня кожен амбасадор має змогу безкоштовно відвідати Youth Speak Forum.
Після цього амбасадори поїдуть до київських шкіл, де презентують власне бачення Цілей сталого розвитку та проведуть бесіди із школярами про Цілі та можливості їх досягнення.

Подати заявку: https://utka.su/iKZq3

Напишіть відгук

Де: Київ

Коли: 20 квітня

Вартість: безкоштовно