XV Міжнародна літня школа медіа права

Пройди тритижневий навчальний курс з питань свободи слова, діяльності медіа та свободи інформації у Києві.

Міжнародна літня школа медіа права – це інтенсивний тритижневий навчальний курс для юристів, присвячений питанням свободи слова та свободи інформації, захисту честі, гідності і ділової репутації, діяльності медіа, регулювання телерадіомовлення, регулювання інших питань діяльності мас-медіа.

В рамках Літньої школи окрема увага буде приділена міжнародним і європейським стандартами у сфері медійного права, зокрема, Європейській конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практиці Європейського суду з прав людини. Також буде розглянута система захисту прав людини ООН, стандарти міжнародної організації «Артикль 19», законодавство України та інших країн.

Хто може взяти участь:

  • Юристи, які працюють у ЗМІ чи консультують журналістів, юристи громадських організацій, органів влади, адвокати.
  • Студенти старших курсів (починаючи з 3 курсу) і випускників, зацікавлених у тематиці Літньої школи.

Заняття будуть відбуватися російською мовою. Окремі лекції будуть проводитися англійською мовою з послідовним перекладом.

Програма розрахована на інтенсивне навчання, по завершенні якого учні отримають дипломи. Учасники мають відвідувати всі заняття і не зможуть суміщати навчання з роботою. У випадку відвідання менше 80% занять, учасник буде відрахований.

Фінансування:

Організатори забезпечують проживання і часткове харчування (обід) учнів Літньої школи. За участь у Літній школі передбачена сплата реєстраційного збору в розмірі 40 EUR (для студентів стаціонарної форми навчання 20 EUR). Збір вноситься в перший день занять у гривневому еквіваленті.

Подати заявку: http://bit.ly/2G8nKgH

Детальніше: http://bit.ly/2UxW7Xz

Напишіть відгук

Де: Київ

Коли: 8-26 липня

Дедлайн подачі: 23.05.2019