diem-banner

Як працює освітня система США: міфи та реальність

Мріючи про ідеальну освітню систему ми часто наводимо приклад США, але чи насправді їхня навчальна модель є «ідеалом»? Дізнайся під час дискусії!

Українська освітня система перебуває в активній фазі змін. Проте нам доведеться багато працювати, аби створити освітню модель, яка приноситиме нашим школярам дійсно якісні та необхідні знання в комфортному та цікавому форматі. Мріючи про ідеальну освітню систему ми часто наводимо приклад США, але чи насправді їхня навчальна модель є «ідеалом»?

Цього року Олена Шульга та Олександра Пєтушкова на власному досвіді дізнались, як працює освітня система США, відвідавши ряд навчальних закладів і державних установ. Вони разом з десятьма іншими українськими освітянами стали учасниками програми обміну Open World Ukraine і на 11 днів повністю занурились у освітнє середовище США.

Кожен із учасників цієї та минулорічних поїздок отримав унікальний і кардинально різний досвід, що в свою чергу мотивувало нас ініціювати дану зустріч. Ми прагнемо обмінятися здобутими знаннями з представниками освітнього середовища України. Під час зустрічі ви зможете підтвердити або спростувати свої уявлення про освітню систему США. Зрозуміти, які сильні сторони їхнього освітнього процесу ми можемо адаптувати до українських реалій і як нам здобути важливий досвід, не копіюючи чужі шаблони.

Ділитись досвідом будуть: 

  • Надія Андрущенко – Co-Founder/CEO у KidIT.
  • Ілля Філіпов – CEO and Co-Founder у EdEra.
  • Олег Горбач – вчитель інформатики у спеціалізованій школі №3 м. Києва із поглибленим вивченням інформаційних технологій, автор проекту на GoF.
  • Анатолій Корнієнко – вчитель інформатики в Академії Сучасної Освіти А+, тренер з робототехніки.
  • Олександра Пєтушкова – координатор освітніх програм на платформі GoFundEd.

Модератор: Олена Шульга – голова благодійного фонду GoFundEd.

По закінченню дискусії ти зможеш особисто поспілкуватись з кожним із учасників чи поділитись власними досвідом вивчення освітніх систем інших країн.

Подати заявку: https://secure.wayforpay.com/payment/s65e5b91f396b

Напишіть відгук

Де: Київ, Port creative hub

Коли: 15 листопада о 19:00

Вартість: 100 грн.

Організатор:
GoFundEd