diem-banner

Як правильно поводитись з побутовими відходами

Головна мета курсу – максимально систематизувати інформацію щодо відходів та доступною мовою розповісти, як українці можуть стати більш екологічними в наших реаліях.

На платформі громадянської освіти ВУМ-online стартував безкоштовний онлайн-курс «Як правильно поводитись з побутовими відходами». Вперше в історії незалежної України створений навчальний курс про сміття.

Про проблематику забруднення навколишнього середовища сміттям зараз говорять багато. Але, при цьому, Україна відстає від європейських практик і тільки починає впроваджувати заходи з сортування відходів. Багато людей не розуміють масштабність проблеми. Якщо не вжити термінових дій, наслідки можуть бути катастрофічними.

Саме внаслідок нашої життєдіяльності щодня утворюється близько 1,5-2 кг побутових відходів практично у кожній родині. Що з ними трапляється потім? Як це впливає на довкілля, та як змінити ситуацію на краще?

Команда ВУМ-online зібрала експертів з питань поводження із побутовими відходами та представників ключових екологічних ініціатив України, які разом зробили перший в історії незалежності України безкоштовний онлайн курс.

Курс знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного!

Детальніше: https://vumonline.ua/course/how-to-deal-with-household-waste/

Напишіть відгук

Де: Онлайн

Вартість: безкоштовно

Організатор:
Відкритий Університет Майдану