diem-banner

Young Lions Competitions Ukraine

Можливість для молодих режисерів та дизайнерів виграти €5,500 для поїздки на Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions у Франції.

У квітні 2019 року Офіційне Представництво Cannes Lions в Україні проведе національний відбірковий конкурс Young Lions Competitions (YLC).

Це локальне змагання, під час якого здійснюється відбір команд для участі в найпрестижнішому конкурсі молодих творців у світі. Щорічний конкурс проводиться в рамках міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions у Франції.

Формат конкурсу: команди учасників мають виконати завдання за брифом і створити відповідну роботу за 24 години (за 48 годин для категорії Film).

Вперше під час локального конкурсу передбачено призовий фонд в розмірі €5,500 для здійснення поїздки в Канни на 66-й Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions в червні 2019 року та участь у міжнародному змаганні.

У конкурсі можуть взяти участь команди із двох осіб, серед яких фрілансери або працівники рекламних та digital-агенцій, продакшн-студій, спеціалісти сегменту маркетингових комунікацій віком до 30 років (станом на 21 червня 2019 року).

Ознайомитися із критеріями участі та подати заявку можна на сайті.

Детальніше: http://creativity.in.ua/ylc

Напишіть відгук

Де: Франція

Коли: 19-20 квітня

Дедлайн подачі: 12.04.2019