Z-talks. Як стати інженером в 6 чи 86 років?

Інженери, розробники, лідери великих українських і міжнародних компаній і просто активісти приєднаються до нас цього грудня, щоб розповісти більше про сферу своєї діяльності, поділитися інсайдами та відповісти на будь-які питання.

Z-Talks – це перша серія освітніх лекцій, організованих компанією Z-Digital Agency і рестораном Vapiano для тих, хто хоче долучитися до IT, або ж просто подивитися на цю сферу під новим, незвичним кутом.

Щосереди, о 19:00, організатори будуть запрошувати нового спікера, з новою і пізнавальної темою.

Гість першого Z-Talks – Влад Котов, директор Міжнародного Дому Роботів Robo.House. Влад вже багато років працює в сфері інженерії та робототехніки, а останні кілька років ще й переслідує важливу для нашої країни і суспільства мету – навчити нове покоління інженерів, починаючи з самого юного віку – покоління, здатне критично мислити, мати розуміння відповідальності й комплексно підходити до вирішення завдань. Так чим же є інженерія в наш час, і чому освоїти її так само просто, як абетку?

Влад простими словами розповість про найбільш популярні платформи й способи прототипування, які використовуються повсюдно компаніями найрізноманітніших галузей, і наочно продемонструє, що зібрати свій перший розумний пристрій можна вже за двадцять хвилин – незалежно від того, гуманітарій ви або розробник з багаторічним стажем.

Як розвивається сучасна інженерія? Чому в наш час знати її основи потрібно і журналістам, або викладачам, і програмістам або дизайнерам? В якому віці можна знайти покликання? А головне, технології – це добре чи погано? На всі ці питання Влад відповість вже 5го грудня, о 19:00.

Напишіть відгук

Де: Київ, Vapiato Ukraine

Коли: 5 грудня о 19:00

Вартість: 100 грн.

Організатор:
Vapiano
Z-Digital Agency