diem-banner

Життя після Києва

На лекції Джуліан Рестрепо розкаже про проекти бюро TALLER та свій досвід, який вони здобули після перемоги у конкурсі «Благоустрій центральної частини міста Києва до Євро 2012».

У 2011 році архітектурне бюро TALLER перемогло у відкритому міжнародному архітектурному Конкурсі «Благоустрій центральної частини міста Києва до Євро 2012», яке змінило курс офісу назавжди. Люди, з якими зустрілися засновники бюро у Києві, Пабло Фореро (Pablo Forero) та Джуліан Рестрепо (Julian Restrepo), допомогли компанії розвиватися та працювати у різноманітних соціально-економічних та географічних контекстах, постійно формуючи їх світогляд.

Архітектурне бюро TALLER нещодавно відкрили офіс у Роттердамі, Нідерланди, в даний час працюють з містом Богота над концептуальними проектами Environmental Circuit ініціатива яка спрямована на відкриття доступу до екологічної інфраструктури міста та розробляє понад 100 кілометрів трас, які дозволяють з’єднати місто з півночі на південь, дозволяючи громадськості насолоджуватися цією природною та культурною спадщиною.

Мова лекції – англійська.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Подати заявку: https://goo.gl/XPbKnk

Напишіть відгук

Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, IZONE

Коли: 26 липня о 19:00

Вартість: безкоштовно

Організатор:
IZONE