Зустріч на Європейській площі

6 лекцій відомих, яскравих бізнесменів, артистів та фахівців про цінності та їхній практичний вплив на успіх у житті.

Як досягнути успіху у світі, що змінюється так стрімко? Що визначає успіх та самореалізацію в бізнесі, ремеслі, мистецтві?

Як отримати такі орієнтири студентству? Технології та реформи в країні змінюють професії, знання, навички та вміння, необхідні для того, щоб стати успішним.

Жоден аналітик та науковець не може передбачити, що стане визначальним для успіху через три, п’ять чи десять років.

Тоді на що орієнтуватися амбіційній та талановитій молоді? Які вміння розвивати, на кого рівнятися, щоб досягнути успіху?

Український кризовий медіа-центр, Проект USAID #ВзаємоДія! та Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) запросили відомих бізнесменів, артистів, фахівців, журналістів та рестораторів розповісти молоді: що саме визначило їх успіх. І що саме не зміниться в мінливому світі.

Ми вважаємо, що сьогодні це – цінності. Цінності, які дозволяють витримати удар мінливого часу, втримати якість роботи і – головне – не піддатися спокусі зануритися в корупційні «схеми», які ніколи не були і ніколи не будуть довготривалими.

6 лекцій будуть прочитані в Українському Домі, на Європейській площі в день Конституції України. Аудиторія – студенти українських університетів, які зможуть почути виступи спікерів як у прес-центрі УКМЦ, так і в лекторіях університетів-партнерів завдяки спеціально організованій прямій трансляції події.

Якщо ти не з Києва – ми компенсуємо транспортні витрати.

P.S. Заповнюй анкету прямо зараз і чекай на пошті лист-підтвердження участі! Кількість місць обмежена.

Подати заявку: https://goo.gl/GTVLnU

Напишіть відгук

вулиця Хрещатик 2
Київ 01-001 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Український дім, Український кризовий медіа центр

Коли: 28 червня об 11:00

Вартість: безкоштовно